O nas

Nasza firma działa na rynku już wiele lat, oferujemy bowiem nasze usługi już od 2003 roku. Zajmujemy się przede wszystkim realizacją zleceń klientów w zakresie oświetlenia dekoracyjnego. Dzięki zdobytej przez lata wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie wykonać niemal każde zamówienie. Proponujemy zawsze rozwiązania dostosowane do preferencji klienta i przeznaczenia pomieszczenia. Naszą misją jest satysfakcja każdego zleceniodawcy i wykonanie projektu, spełniającego jego potrzeby.

Główną gałęzią naszej działalności jest dekoracyjne oświetlenie światłowodowe. Zaliczają się do niego między innymi:

  • zestawy Gwiezdne Niebo,
  • kurtyny świetlne,
  • rzeźby świetlne,
  • neony LED,
  • żyrandole światłowodowe,
  • i wiele innych.

W zależności od potrzeb klienta i przeznaczenia poszczególnych pomieszczeń, oferujemy produkty wykonane z wielu materiałów, takich jak chociażby aluminium, tworzywa sztucznego, szkła, a nawet kryształu.

Aby zapewnić pełne zadowolenie naszych klientów prowadzimy sprzedaż detaliczną, jak również hurtową. Dzięki temu z naszych usług korzystają duże firmy i korporacje, jak również osoby indywidualne.

Dzięki pasji, z jaką podchodzimy do każdego zlecenia, realizujemy nawet największe wyzwania w zakresie oferowanych artykułów dekoracyjnych. Jesteśmy pewni, że współpraca z nami będzie gwarancją pełnej satysfakcji z wykonanych projektów. Potwierdzają to setki zadowolonych klientów i partnerów handlowych.

Sprawdź proponowany asortyment lub prześlij nam swój pomysł. Zapoznamy się z nim i bezpłatnie doradzimy sposób jego realizacji. Dzięki współpracy, jaką utrzymujemy z wieloma projektantami zapewniamy, że każdy żyrandol światłowodowy, neon LED czy Gwieździste Niebo stworzy w danym pomieszczeniu wyjątkowy klimat.

clear-bug-div
Waluty
Dane firmy

APM Morkom

tel. (12) 274 41 51
e-mail fiber@apm-swiatlowody.pl
ul. Drogowców 7
32-400 Myślenice
woj. małopolskie
NIP: 6811740863