KOLOROTERAPIA - oświetlenie światłowodowe

KOLOROTERAPIA - oświetlenie światłowodowe

Światłowody znalazły szerokie zastosowanie w grotach solnych, sypialniach, pokojach dziennych, restauracjach, salach konferencyjnych oraz w gabinetach zajmujących się koloroterapią. Dzięki efektowi zmiany kolorów oraz możliwości zatrzymania dowolnego koloru możemy oddziaływać na psychikę i wywoływać reakcje fizyczne, które mogą łagodzić lub usunąć nasze dolegliwości.

Poprzez zmianę kolorów możemy osiągnąć równowagę oraz harmonię w naszym organizmie.Leczenie kolorami to uzyskiwanie właściwych proporcji pomiędzy kolorami jakie powinny być zachowane w naszym organizmie.

    Kolor czerwony – jest to kolor najbardziej ogrzewający, pobudzający. Działając na sferę psychiczną – kolor czerwony wzmacnia wolę i odwagę, pomaga człowiekowi pokonać depresje i melancholię.
    Kolor żółty – wzmacnia, usprawnia umysł oraz układ nerwowy. Wpływa bardzo korzystnie na pracę mózgu, przez co poprawia procesy logicznego myślenia.
    Kolor biały – działa ogólnie harmonizując, tonując oraz zapewniając równowagę w organizmie.
    Kolor niebieski – jest kolorem ochładzającym, mającym silne właściwości uspokajające.
    Kolor zielony – silnie działa na psychikę, ośrodki nerwowe i powoduje wzmożenie koncentracji, ułatwiając percepcję zmysłom. Jest kolorem przyrody, uspokajającym, wprowadzającym harmonię do umysłu.
    Kolor fioletowy – jest kolorem zimnym. Zmniejsza nerwowość, jest pomocny w leczeniu chorób psychicznych, usprawnia umysł, uśmierza ból, koi nerwy.

Dzięki generatorowi ze zmianą kolorów możemy w dowolny sposób zmieniać barwę światła i kreować otaczającą przestrzeń korzystając z leczniczego działania koloroterapii.

clear-bug-div
Waluty
Dane firmy

APM Morkom

tel. (12) 274 41 51
e-mail fiber@apm-swiatlowody.pl
ul. Drogowców 7
32-400 Myślenice
woj. małopolskie
NIP: 6811740863